zemsta jest domeną…

… ludzi słabych. Cokolwiek nie pokazywano by nam w filmach o amerykańskich twardzielach nie zmieni stanu rzeczy. Nie dajcie się omamić. Zabili Bin Ladena i co dalej, nakręcili spiralę nienawiści jeszcze mocniej, zrobili z niego męczennika, zrównali się z bogami decydując o życiu czy śmierci. Dlaczego? Jak zwykle dla pieniędzy, już wydanych bądź jeszcze nie wydanych na wojnę, zarobionych lub do zarobienia na wojnie.

Gdybyście zapytali mnie o najbardziej faszystowski kraj na świecie zawsze wskażę jeden: Stany Zjednoczone Ameryki. Istnieją tylko po to, aby komuś przypierdolić celem nakręcenia gospodarki.

Reklamy

13 uwag do wpisu “zemsta jest domeną…

 1. cel uświęca środki, niestety w „wielkim świecie” nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma swoje ukryte dno, a cała zabawa polega na odpowiednim przedstawieniu sytuacji, tak aby społeczeństwo myślało, że ktoś coś robi dla ich dobra. W myśl słów Pana Kurskiego – „ciemny naród wszystko łyknie”.
  USA miało tysiące okazji do „sprzątnięcia” Bin Ladena, pytanie czemu akurat teraz, czemu w taki sposób? Jak wspomniał R można było człowieka po prostu osądzić, ale po co, jeszcze zbyt wiele niejasnoći ujarzłoby światło dzienne.

  • PR moja droga PR przede wszystkim… i z mężem podobnie jak ty zastanawiamy się nad tymi samymi pytaniami, dlaczego akurat teraz – żeby odwrócić uwagę od metryki Obamy?

  • Eulalio, wybacz, ale ta „metryka Obamy” mnie tak ubawilas, ze chyba sie posikam ze smiechu:)))))))))))))))))))

  • nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, jednak należy włączyć myślenie i zauważyć, że fakty znamy tylko te, które serwują ludzie od PR…

  • krzywizna świata, ubić faceta zamiast postawić przed trybunałem…

   …jak tak bardzo im szkodził, to trzeba było go zdmuchnąć i udawać głupka, że go się dalej ściga, no ale w wielkim imperium sukces jest reklamą wyborczą…

   …jeżeli to jest sukces

 2. Ostro powiedziałaś, popieram, pieniądze i jeszcze raz pieniądze, nie jestem przekonana czy sprawa z Osamą to końca jest prawdziwa, ale jeśli jest, oby nie napędziła nienawiści. Oby nas ominęło to co najgorsze.
  I na koniec już, chyba czas, żeby kobiety sprawy wzieły
  w swoje ręce:) pozdr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s