dramaty…

… towarzyszą nam co dzień. Rozpaczamy nad złamanym paznokciem, poplamionym obrusem, zgubionym obcasem. Do chwili, kiedy na pytanie dlaczego dwójka z naszych przyjaciół odwołała uczestnictwo w naszych wspólnych wakacjach, pada druzgocąca odpowiedź.

Kiedy słyszysz przez telefon, że R. ma złośliwego raka  – ziemia usuwa Ci się spod nóg. Dopiero co zaczęło im się wspaniale wieść, dwójka zdrowych dzieci, rozkręcili firmę, ustatkowali się. I nagle pierdut, z całej siły, prosto między oczy i dalej miażdżąc serce. Płakać mi się chce.

Czekamy na dalsze informacje…

Reklamy

8 uwag do wpisu “dramaty…

  1. Zawsze jest nadzieja… Niedawno mój kolega z pracy, bardzo młody chłopak, wygrał kilkuletnią walkę z rakiem, choć szanse były bardzo małe.
    Kiedy usłyszałam ta piękną nowinę, płakałam z radości.

  2. Świat jest pełen takich dramatów i każdego dnia ocieramy się o nie. Czasem jesteśmy świadomi tych sytuacji, innym razem przechodzą koło nas bez echa… Warto jest pokazać osobom przeżywającym te trudne chwile odrobinę empatii, pamiętać o nich i wykonać telefon, odwiedzić bądź zaprosić do siebie. Pozwolić im choćby na chwilę zapomnieć o tym co ich dręczy i zrobić to tylko dla tego, że są naszymi przyjaciółmi.

  3. Świat jest pełen takich dramatów i każdego dnia ocieramy się o nie. Czasem jesteśmy świadomi tych sytuacji, innym razem przechodzą koło nas bez echa… Warto jest pokazać osobom przeżywającym te trudne chile odrobinę empatii, pamiętać o nich i wykonać telefon, odwiedzić bądź zaprosić do siebie. Pozwolić im choćby na chwilę zapomnieć o tym co ich dręczy i zrobić to tylko dla tego, że są naszymi przyjaciółmi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s