Na takim…

… małym, zamkniętym osiedlu jak moje wszyscy psiarze, to jedna wielka rodzina. Wszystkie psy się znają i szukają okazji do zabaw. Mała Pierdoła szczególnie kocha beagle, a beagielki w szczególności. Niestety nasza osiedlowa Miss Odwagi odeszła jakiś czas temu, czteroletni zaledwie pies zachorował na raka mózgu. Podobno u tej rasy często występuje. Nie wiem nie sprawdzałam. Niestety nic nie udało się zrobić. Wszystkim nam przykro.

 

Advertisements

11 uwag do wpisu “Na takim…

  1. Przykre to i smutne. Sama mam 2 psy , Yorka i Owczarka Niemieckiego i często mam z Nimi problemy. Owczarek ma problemy ze stawami,a York nieco ponad dwuletni okazał się chory na padaczkę … Poprzedniego Yorka miałam osiem lat. Podobno są podatne na choroby, ale kiedy raz zostaliśmy właścicielami Yorka, zostaliśmy obdarzeni ogromnym sentymentem do tych psiaków. Beagle też są piękne ! Uwielbiam psy . Przykre kiedy tacy przyjaciele odchodzą.

  2. Zawsze mi smutno, jeśli słyszę o śmierci zwierzaka. Nawet jeśli nigdy nie miałam z nim kontaktu. Może dlatego, że przed oczyma mam wtedy własnego dawnego psa, jedną z najwierniejszych istot na świecie.

    • och psinka z dzieciństwa to dla mnie temat rzeka, kundelka najwierniejsza i najczulsza z wszystkich psinek, była fantastyczna :).
      obecna moja kochanitka pupilka jest bardzo przytulaśna, jak sie przyklei to człowiek aż ma dość w pewnym momencie, ale cóż … sama z niej takiego plusiaka zrobiłam to teraz mam ;).

  3. Uwielbiam, kocham futerka, te psie, te kocie, akurat sam mam kocie, ale psie też są mi bliskie. Każde odejście mnie boli, bo to jak członek rodziny. W styczniu zginęła nam jedna kotka, ech co to było za futerko, żywe, wesołe, odważne, ryzykantka i przednia kaskaderka, do czasu… do tej pory mam łzy jak o niej pomyślę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s