Pier…e promocje.

Ponieważ miłościwie nam panująca matka TPSA nie zechciała przenieść numeru i neostrady w moje nowe miejsce, skorzystałam z kablówki. Oferta jak ofera, ale w promocji przez pierwszy miesiąc dodali pakiet bezpieczny (czytaj ch..wy antywirus), który w następnych miesiącach ma kosztować 10 złotych. Chciałam zrezygnować od razu, ale nie można było, ponieważ można to uczynić tylko i wyłącznie po 7 dniach i tylko i wyłącznie przez call center. Przypomniało mi się dzisiaj, dzwonię i proszę o wyłączenia, a Pani mi na to, że mam podać numer IDK z karty i hasło z koperty, o kużwa,… zawrzałam. Skąd ja mam to wziąć do cholery. Udać się do najbliższego punktu obsługi i tam wydadzą duplikaty jak trzeba.

Ja pierdzielę, człowiek dostaje coś czego nie chce i jeszcze nie może z tego łatwo zrezygnować. To jest największe oszustwo z jakim się ostatnio spotkałam, a to wszystko w INEA.

 

Reklamy

16 uwag do wpisu “Pier…e promocje.

  1. Ja gdy widzę gdzieś słowo ” promocja” , szczególnie w związku z ogólnie pojętym oglądaniem tv, zaczynam odzywać się tak, że …nie wypada mi tutaj powtarzać 😉

    • czytałam jakiś raport konsumencki, wskazywano,  że najwięcej zastrzeżeń jest do umów zawieranych poza siedzibą firmy. większość tych spraw jest do wygrania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s